W tym tygodniu rusza PIŁKARSKA LIGA DLA DZIECI !!! :)

W tym tygodniu rusza PIŁKARSKA LIGA DLA DZIECI !!! 🙂

Mamy przyjemność poinformować że już w tym tygodniu rusza nasz liga dla dzieci z roczników szkół podstawowych.
Mamy 10 drużyn, które będą się dobrze bawić trenować i rywalizować w duchu prawdziwego sportowca!

„Liga Dla Dzieci” są to regularne rozgrywki piłki nożnej pomiędzy drużynami Firm, które przystąpiły do turnieju. Każda Firma patronuje dany Dom Dziecka, bądź też grupę dzieci z określonej dzielnicy dając im szansę na integrację, rozwój, efektywne spędzanie czasu. Do tej pory odbyło się kilka sezonów piłkarskich, w których uczestniczyło 10 zespołów.

Dzieciaki są bardzo zaangażowane w rozgrywki i sprawia im to dużo radości. Cała otoczka (rozgrywki na „prawdziwym” boisku, profesjonale stroje, sędziowie, jedzenie po meczu) sprawia, że wydarzenie dla Dzieci jest wielkim przeżyciem i nie lada frajdą.

Rola Firmy, która tworzy własną drużynę polega na wsparciu Fundacji w zorganizowaniu dla swojego zespołu sprzętu sportowego oraz pokryciu kosztów dojazdów oraz potrzeb bieżących. W ramach uzyskanych środków, Fundacja zapewnia drużynie profesjonalne stroje piłkarskie z logiem Firmy sponsorującej (koszulka, spodenki, getry), piłki do gry, stożki treningowe oraz pozostały sprzęt sportowy zgodnie z ustaleniami i nakładami danej Firmy. Rozgrywki mają miejsce co dwa tygodnie.

Mamy gorącą nadzieję, że kolejny sezon ligi dla dzieci będzie równie udany i dostarczy wszystkim wiele radości. Serdecznie zapraszamy!

Lista drużyn poniżej:

Brad
Fenestram
Lwy Północy
Wypożycz busa.pl
Gdańskie Autobusy i Tramwaje
VIVADENTAL
State Street
Pizzeria La Parma
Balta Spedycja Morska
Duch Service

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz