Klub 100

Dołącz do naszego Klubu 100 i razem sprawmy, że świat stanie się lepszym miejscem!

Czym jest Klub100? To nie tylko grupa ludzi, to społeczność o wielkich sercach, gotowa działać na rzecz innych i rozsiewać dobro. Jesteśmy jak rodzina, której celem jest wspieranie tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu 100?

🚀 Fundacja od lat organizuje oraz finansuje wyjazdy dla naszych podopiecznych z placówek opiekuńczych w Gdańsku oraz dla dzieci, których rodzice są w ciężkiej sytuacji finansowej. Dzięki naszym działaniom na ich buziach maluje się uśmiech. Wyjazdy są powtarzane od lat, co daje naszym podopiecznym pewność i stabilność. Wiedzą, że zapewnimy im atrakcję podczas wakacji czy ferii. Poza cyklicznymi wyjazdami długoterminowymi, staramy się zapewnić dzieciom atrakcje okazjonalne organizując wycieczki, wyjścia na różne wydarzenia kulturalne i sportowe. Jesteśmy organizacją, która daje dzieciom uśmiech i daje możliwość odskoczenia od sytuacji, w której postawiło ich życie.

🌍 Niestety, koszty organizacji wyjazdów rosną, ale my nie ustajemy w dążeniu do pomocy. Dlatego powstał Klub 100 – inicjatywa skierowana do tych, którzy chcą czynić dobro regularnie i długofalowo. Jesteśmy zdecydowani pokonywać przeszkody, stawiając kolejne kroki do przodu.

🤝 Jak dołączyć?

To proste! Skontaktuj się z nami i dokonaj dobrowolnej comiesięcznej wpłaty na jedno z kont fundacji. Wysokość minimalnej wpłaty to 100 złotych. Twoje wsparcie pomoże nam planować długofalowe działania i zapewni stały budżet na realizację naszych celów.

🎁 A co zyskujesz?

Jako członek Klubu 100 nie tylko czynisz dobro, ale również korzystasz z szeregu benefitów! Otrzymasz specjalną kartę członkowską, certyfikat oraz dostęp do atrakcyjnych zniżek i rabatów w sklepach, restauracjach i innych obiektach prowadzonych przez naszych partnerów.

🌟 Dołącz do nas już dziś! 🌟

Twój udział w Klubie 100 to cegiełka dołożona do długofalowej pomocy dla naszych podopiecznych. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla dzieciaków ! ✨

Telefon :  +48 603 908 516, +48 506 642 779

Email : Klub100.gdansk@gmail.com

🏦 Dane do przelewu:

Fundacja Obudź Nadzieję

Pekao: 21 1240 1037 1111 0011 3125 0874 Z dopiskiem „Klub100”

Wpłaty można dokonywać również przez PayPal

 

Razem możemy więcej ! 💚  💚 

Obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych i bądźcie na bieżąco!

https://www.facebook.com/Klub100gda/

https://www.facebook.com/obudznadziejegda/

https://www.instagram.com/klub100_gdansk/