Chcesz pomóc ofiarom wojny w Ukrainie? DOM DLA KOBIET Z DZIEĆMI Z UKRAINY

Aktualizacja: 05.12.2023

🏠 Dlaczego nasz dom jest wyjątkowy? Dogodna lokalizacja w sercu rewitalizowanej starówki Oruni, blisko historycznego centrum Gdańska, to jedno z wielu atutów. Budynek zapewnia bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej i dworca kolejowego, a w najbliższej okolicy znajdują się szkoły podstawowe, zawodowe oraz muzyczna, oferując podopiecznym szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych.

🤗 Co oferujemy naszym podopiecznym? W naszym domu troskliwą opiekę sprawuje wykwalifikowana kadra wychowawców, dbająca nie tylko o podstawowe potrzeby, lecz także wspierająca rozwój emocjonalny, społeczny i edukacyjny dzieci. Chcemy, aby nasz dom był miejscem bezpieczeństwa i wsparcia dla dzieci z Ukrainy w trudnych chwilach.

🌍 Działamy już od 14 lat! Fundacja Obudź Nadzieję od 14 lat dba o dobro podopiecznych z Gdańskich Domów dla Dzieci. Organizujemy coroczne obozy zimowe i letnie, prowadzimy zajęcia sportowe i nieustannie rozszerzamy naszą działalność, aby przynosić pomoc, dobro i uśmiech również naszym sąsiadom.

💙 Potrzebujemy Twojego wsparcia! Aby zrealizować nasze marzenia i marzenia dzieci, poszukujemy sponsorów, którzy, podobnie jak my, mają otwarte serca na niesienie pomocy. Wsparcie finansowe, które otrzymujemy, pozwala na remont i właściwe wyposażenie naszego domu i przyczynia się do funkcjonowania placówki. 

🙏 Jak możesz pomóc? Dołącz do naszej inicjatywy, wesprzyj naszą zbiórkę środków poprzez partnera, The Sail Training International tutaj. Przekaż darowiznę online przez PayPal, skorzystaj z numeru konta Santander lub wesprzyj nas na portalu zrzutka.pl.

🌐 Dla wpłat zagranicznych:

  • Wpłaty w Euro: IBAN: PL50109010980000000150431513 SWIFT Santander: WBKPPLPP
  • Wpłaty w USD: IBAN: PL16109010980000000150431543 SWIFT Santander: WBKPPLPP

🔗 [Zrzutka.pl – ](link do zrzutki.pl)

 

💌 Dziękujemy za Twoje wsparcie! Razem możemy tworzyć bezpieczne miejsce dla kobiet z dziećmi z Ukrainy. To nie jest inicjatywa na miesiąc – nasz dom nadal będzie niosął pomoc dzieciom w potrzebie, również po zakończeniu wojny.

🤗 Z wyrazami uznania, Fundacja Obudź Nadzieję

Aktualizacja: 12.03.2023

Zapraszamy do obejrzenia reportażu i dołączenia do działań fundacji „Obudź Nadzieję” To niezwykle ważne, abyśmy otworzyli swoje serca i udzielili pomocy potrzebującym.
 

W dobie ostatnich wydarzeń, które niewątpliwie dotknęły cały świat, a najbardziej  Ukrainę. My jako Fundacja Obudź Nadzieję pragniemy otworzyć w Polsce Dom dla kobiet z dziećmi.

W sąsiedztwie urokliwego parku w Gdańsku, w otoczeniu soczyście zielonych drzew, dumnie stoi nasz dom. Dogodna lokalizacja w środku obecnie rewitalizowanej starówki Oruni i blisko historycznego centrum Gdańska to tylko kilka z wielu atutów naszej inwestycji. Budynek posiada bezpośredni dostęp do  wszystkich środków komunikacji miejskiej i dworca kolejowego. W pobliżu znajduje się również Szkoła Podstawowa, Zawodowa oraz Muzyczna, co  daje naszym podopiecznym   wachlarz możliwości edukacyjnych. Chcemy aby opiekę nad dziećmi sprawowała jak najlepiej wykwalifikowana kadra wychowawców, która zadba nie tylko o podstawowe potrzeby podopiecznych ale również będzie ich wspierać w rozwoju emocjonalnym, społecznym jak i edukacyjnym. Dom ten ma stać się azylem dla dzieci i młodzieży, które przeżywają trudne chwile związane z wojną w ich Państwie.

Fundacja Obudź Nadzieję od 14 lat dba o dobro podopiecznych z Gdańskich Domów dla Dzieci. Co roku organizujemy dla nich obozy zimowe i letnie w Zakopanem i Przywidzu. Natomiast w ciągu roku szkolnego prowadzimy zajęcia sportowe. Cały czas prężnie działamy  i poszerzamy nasze horyzonty i pragniemy nieść pomoc, dobro i uśmiech dalej i skierować ją w stronę naszych sąsiadów.

Potrzebne jest nam niewątpliwie wsparcie w tym przedsięwzięciu. Dlatego też szukamy sponsorów, którzy tak jak my mają otwarte serca na niesienie pomocy dzieciom. Otrzymane wsparcie finansowe pozwoli na prawidłowo wyposażyć nasz dom i tym samym przyczyni się do szybszego otwarcia placówki. 

Realizacja naszych i dzieci marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Zatem prosimy o wsparcie, by Kobiety i dzieci z Ukrainy nie musiały się  już martwić o swoje jutro. To nie jest inicjatywa na miesiąc, nawet, jeżeli zakończy się wojna, nasz dom będzie nadal niósł pomoc, wszystkim dzieciom w potrzebie, w miarę możliwości, które z Państwa pomocą, wierzymy, że będą na miarę wyzwania.

Partnerem w naszej inicjatywie stał się The Sail Training International, który, jako pierwszy uruchomił zbiórkę środków https://www.thejollysailorsociety.com/

Zapraszamy do wsparcia i stworzenia wspólnie tego dzieła.

                                                                                                                                               Z wyrazami uznania

                                                                                                                                     Fundacja Obudź Nadzieję

Przekaż darowiznę, korzystając z płatności online lub wybierz wpłatę na konto.

Nr Konta SANTANDER: 
32 1090 1098 0000 0001 1150 3215

Jeżeli dokonujesz wpłaty z zagranicy:

Wpłaty w Euro:
IBAN: PL50109010980000000150431513 
SWIFT Santander : WBKPPLPP

Wpłaty w USD:
IBAN: PL16109010980000000150431543
SWIFT Santander: WBKPPLPP

Nazwa banku: Santander Bank Polska S.A.
Adres banku: al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa
Kraj banku: Polska

Przekaż darowiznę online przez PayPal: