Teraz do naszych działań potrzebujemy Waszej pomocy! Chcemy wyremontować DOM na ul. Gościnnej 3 w Gdańsku i stworzyć w nim „mieszkanie wspomagane”

Aktualizacja: 05.05.2024

Teraz do naszych działań potrzebujemy Waszej pomocy! Chcemy wyremontować DOM na ul. Gościnnej 3 w Gdańsku i stworzyć w nim „Mieszkania wspomagane”, z których będzie mogło skorzystać aż 20 naszych podopiecznych z Gdańskich Domów dla Dzieci! Dla nich będzie to szansa na nowy początek, na życie w godnych warunkach i rozwijanie potencjału. Naszym celem jest nie tylko zapobieżenie bezdomności czy kryminalizacji, ale także umożliwienie tym młodym ludziom pełnego uczestnictwa w społeczeństwie i dawanie im drugiej szansy na godne życie.

https://www.siepomaga.pl/goscinna-3

 

Aktualizacja: 05.12.2023

Dlaczego nasz dom jest wyjątkowy? Dogodna lokalizacja w sercu rewitalizowanej starówki Oruni, blisko historycznego centrum Gdańska, to jedno z wielu atutów. Budynek zapewnia bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej i dworca kolejowego, a w najbliższej okolicy znajdują się szkoły podstawowe, zawodowe oraz muzyczna, oferując podopiecznym szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych.

Co oferujemy naszym podopiecznym? W naszym domu troskliwą opiekę sprawuje wykwalifikowana kadra wychowawców, dbająca nie tylko o podstawowe potrzeby, lecz także wspierająca rozwój emocjonalny, społeczny i edukacyjny. Chcemy, aby nasz dom był miejscem bezpieczeństwa i wsparcia dla młodzieży.

Działamy już od 16 lat! Fundacja Obudź Nadzieję od 16 lat dba o dobro podopiecznych z Gdańskich Domów dla Dzieci. Organizujemy coroczne obozy zimowe i letnie, prowadzimy zajęcia sportowe i nieustannie rozszerzamy naszą działalność, aby przynosić pomoc, dobro i uśmiech również naszym sąsiadom.

💙 Potrzebujemy Twojego wsparcia! Aby zrealizować nasze marzenia i marzenia dzieci, poszukujemy sponsorów, którzy, podobnie jak my, mają otwarte serca na niesienie pomocy. Wsparcie finansowe, które otrzymujemy, pozwala na remont i właściwe wyposażenie naszego domu i przyczynia się do funkcjonowania placówki. 

🙏 Jak możesz pomóc? Dołącz do naszej inicjatywy, wesprzyj naszą zbiórkę środków poprzez partnera, The Sail Training International tutaj. Przekaż darowiznę online przez PayPal, skorzystaj z numeru konta lub wesprzyj nas na portalu siepomaga.pl

🌐 Dla wpłat zagranicznych:

  • Wpłaty w Euro: IBAN: PL50109010980000000150431513 SWIFT Santander: WBKPPLPP
  • Wpłaty w USD: IBAN: PL16109010980000000150431543 SWIFT Santander: WBKPPLPP

 

💌 Dziękujemy za Twoje wsparcie! Razem możemy tworzyć bezpieczne miejsce dla naszych podopiecznych. To nie jest inicjatywa na miesiąc – nasz dom nadal będzie niósł pomoc podopiecznym w potrzebie, 

🤗 Z wyrazami uznania, Fundacja Obudź Nadzieję

Aktualizacja: 12.03.2023

Zapraszamy do obejrzenia reportażu i dołączenia do działań fundacji „Obudź Nadzieję” To niezwykle ważne, abyśmy otworzyli swoje serca i udzielili pomocy potrzebującym.