Dla firm

Jeśli znaleźliście się w tym miejscu strony oznacza to, że wznosicie swoje biznesowe działania na wyższy poziom. Gratulujemy serdecznie!

Co dla dzieciaków może zrobić nawet bardzo mała firma?

  1. Wspieraj Fundację marketingowo! Możesz umieścić na swojej firmowej stronie informację o Fundacji wraz z linkiem do naszej strony WWW. Polub i śledź nasz profil na Facebooku, pomóż w promocji fundacyjnych wydarzeń i zbiórek. Niech Twoi Klienci, Partnerzy i Pracownicy dowiedzą się o Fundacji, która Budzi Nadzieję!
  2. Przekaż Fundacji firmowe gadżety! Dla dzieci dorastających w bardzo biednych rodzinach lub domach dziecka nawet najdrobniejsze rzeczy potrafią zyskać status wyjątkowych. Przejrzyj firmowe gadżety i podziel się tym, co masz. Może Twoja firma, zamawiając gadżety, powiększy zamówienie o 30 sztuk „dla dzieci”?
  3. Darowizny rzeczowe! Jeżeli jesteś producentem, wytwórcą, dystrybutorem lub właścicielem sklepu i możesz przekazać darowiznę w postaci swoich produktów, zapraszamy do kontaktu (Email: obudznadzieje@wp.pl). Gama działań Fundacji jest szeroka, a z doświadczenia wiemy, że jest zapotrzebowanie na pomoc materialną każdego rodzaju.
  4. Zaproś podopiecznych Fundacji na wycieczkę! Jeśli pracujesz w interesującym miejscu lub Twoja firma zajmuje się czymś nietypowym, zaproś podopiecznych Fundacji na zwiedzanie i zainspiruj dzieciaki do zdobywania wiedzy. Firmy i instytucje rekreacyjno-rozrywkowe w Trójmieście zachęcamy do przekazania darmowych wejściówek dla naszych podopiecznych (kina, teatry, aqua parki, muzea, parki rozrywki dla dzieci, itp.). Przedstawiciele gastronomii, właściciele restauracji i kawiarni mogą uczynić miły gest, zapraszając np. 10-osobową grupę dzieci na smaczny obiad czy sok i deser!
  5. Przekaż Fundacji darowiznę pieniężną! Dają to możliwość odliczenia darowizn od podatku na rzecz Fundacji.

Wasza pomoc jest niezmiernie cenna, ponieważ pozwala nam kontynuować te działania i dotrzeć do jeszcze większej liczby osób potrzebujących wsparcia. Dziękujemy za każdą formę pomocy!