W sobotę odbył się turniej dla dzieci Kibice Razem

Weekendowa prognoza pogoda zapowiadająca słońce i ponad 15 stopni spowodowała, że wspólnie z  Lwami Północy postanowiliśmy zorganizować turniej piłkarski dla dzieci. Tradycyjnie mogliśmy liczyć na wsparcie dyrekcji SP Nr 16 na gdańskiej Oruni, która udostępniła boisko na rozgrywki.
Informacja o turnieju rozeszła się szybko po oruńskich podwórkach i szkołach, dzięki czemu do turnieju przystąpiło 7 drużyn, składających się głównie z okolicznych dzieci, podopiecznych SALOS-u Gdańsk oraz Gdańskich Domów dla Dzieci.
W kategorii młodszej tryumfowała drużyna Pro SALOS, natomiast grupę starszą wygrał TEAM SALOS. Zanim nastąpiło wręczenie nagród , wszyscy uczestniczy mogli posilić się ciepłą pizzą z La Parmy.

Najedzeni i wypoczęci wszyscy ustawili się jeszcze raz na boisku, aby pogratulować wszystkim uczestnikom brawami i podziękować sobie za walkę fair play. Tego dnia dla każdego małego piłkarza, czy piłkarki przyszykowane zostały Biało-Zielone gadżety.
Jak dało się słyszeć wśród młodzieży, nowe szaliki i czapki na pewno przydadzą się na zbliżające się wielkimi krokami derby trójmiasta, w których liderująca rozgrywkom Lechia potwierdzi swoją dominację i kolejny raz zgarnie pełną pulę podtrzymując chwalebną passę w pojedynkach z gdyńską drużyną.

Grupa Młodsza
1. PRO-SALOS 5:0 6 pkt
2. SALOS Kids 3:6 3 pkt
3. SALOS Ladies 2:4 0 pkt

Grupa Starsza
1. SALOS 8:2 9 pkt
2. Ogniste Piłki 6:5 4 pkt
3. FC Wataha 2:2 4 pkt
4. Lwy Północy 2:9 0 pkt

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz