Pierwszy wyjazd Kibiców niepełnosprawnych :)

Fundacja Obudź Nadzieję wspólnie z Klubem Kibiców Niepełnosprawnych Lechii Gdańsk zorganizowała po raz pierwszy wyjazd na mecz kadry do Wrocławia, w którym Polska zmierzyła się towarzysko z Irlandią. We wtorek rano w trasę z Gdańska do stolicy Dolnego Śląska wyruszyło 18 osób.

Jak wycieczka dotarła na miejsce to pierwszym punktem programu była wizyta w siedzibie KR Śląska Wrocław i KKN Śląsk Wrocław. Część kibiców, która tego dnia wybrała się, aby dopingować Biało-Czerwonych już wcześniej miała okazję poznać się w kibicami Śląska. Dla pozostałych była to pierwsza okazja do zapoznania się z chłopakami z tamtejszego KKN-u, dla których mecze kadry to już obowiązkowy punkt w sportowym kalendarzu zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Z pewnością w najbliższym czasie będzie więcej okazji do wspólnych działań, a przyjaźń gdańsko-wrocławska także i na tej stopie pozwoli rozwinąć mocniej skrzydła naszemu KKN-owi.

Sam mecz to już super emocje dla wszystkich uczestników wyjazdu, pomimo słabej gry i niezadowalającego wyniku powrót do Gdańska przebiegł szybko w fantastycznej atmosferze.

Projekt finansowany ze środków Miasta Gdańska

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz