Odbyło się szkolenie profilaktyczne

Pracująca sobota – z dużą przyjemnością dzieliliśmy się wczoraj z trenerami i nauczycielami doświadczeniami w ramach PROGRAMU SZKOLENIOWEGO powered by (adT):
PROFILAKTYKA ULICY. DIALOG – JAK ZACZYNAĆ?
21.09-17.11.2018
Realizator projektu: Fundacja Obudź Nadzieję
Gdańsk

Rozpoczęliśmy programu szkoleniowy w ramach projektu:„Mistrzostwo Nosisz w Sobie – nasze decyzje drogą do Sukcesu. Futbolowy Gdańsk 2, dziedzictwo Euro 2012”.

„Profilaktyka ulicy. Dialog – jak zaczynać?” to szkolenie, ktore kierujemy przede wszystkim do trenerów sportowych oraz angażujemy rodziców.
Szkolenie dotyczy następujących tematów: profilaktyka uzależnień, współczesna młodzież i jej rozwój, funkcjonowanie mózgu, komunikacja i relacja dziecka z rodzicem. W procesie szkolenia poprzez transfer wiedzy i ćwiczenia uczestniczący w nim trenerzy będą przygotowani do zrealizowania autorskich zajęć z młodzieżą oraz ich ewaluacji.

Dziękujemy serdecznie uczestnikom za aktywność, zaangażowanie, a realizatorom za organizację spotkań oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 61 w Gdańsku za przyjęcie i udostępnienie sali i sprzętu..

Przed uczestnikami zadanie – realizacja autorskich zajęć, integracyjne szkolenie z udziałem rodziców oraz ewaluacja. W ramach programu szkoleniowego uczestnicy będą uczestniczyć w sesjach online w rama- ch OSO – Oddolnej Samopomocy Online.

Prowadzenie zajęć (adT): Beata Staszyńska-Hansen, Onno Hansen-Staszyński oraz gościnnie Radosław Nowak.

Projekt realizuje fundację Fundacja Obudź Nadzieję

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz