Odbył się turniej Play Station na Gdańskiej Przeróbce

Do wtorkowego turnieju świątecznego w FIFE przystąpiło 7 uczestników, a każdy z nich przybył z nadziejami na zwycięstwo.  Już pierwsza kolejka wyłoniła jednak zdecydowanych faworytów naszej zabawy, dla których granie w FIFE to nie pierwszyzna i od początku widać było, że spędzają sporo czasu z padem w ręku.

Chłopaki rywalizowali w FIFE 17, co dla niektórych było lekkim utrudnieniem, gdyż jak sami zaznaczali, od kilku miesięcy grają już tylko w najnowszą edycję gry, ale zupełnie nie było tego widać w trakcie rozgrywki.

Wszyscy mieliśmy okazję obserwować piękne bramki, znakomite sztuczki, pełną gamę cieszynek zarówno na ekranie, jak i odgrywanych przed telewizorem. Mieliśmy mecze do tzw. jednej bramki, jak i pojedynki emocjonujące do ostatnich sekund. Mimo, że turniej trwał nieco ponad dwie godziny to mieliśmy na prawdę wszystko, a przede wszystkim każdy się dobrze bawił.

Ostatecznie najlepszy okazał się Oskar, który wyprzedził Kubę, dzięki lepszemu bilansowi bramek. W bezpośrednim pojedynku, który kończył całą rywalizację, padł remis 1:1. Na trzecim miejscu uplasował się młodszy brat zwycięzcy – Wiktor. Następne miejsca przypadły Piotrowi, Nikodemowi, Tymonowi i Tomkowi. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, Biało-Zielone upominki i książki, które idealnie będą pasowały na półce fana piłki nożnej.

1. Oskar – Real Madryt

2. Kuba – Francja

3. Wiktor – Manchester United

4. Piotr – Barcelona

5. Nikodem – Manchester City

6. Tymon – Polska

7. Tomek – Chelsea

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz