LIGA DLA DZIECI

Niniejszym, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnym sezonie rozgrywek piłki nożnej „Liga Dla Dzieci”. Mamy na celu utworzenie jak największej liczby drużyn piłkarskich, w skład których wchodzą Dzieci z Pomorskich Domów Dziecka oraz młodzież dotknięta patologią z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych z terenu Gdańska i okolic.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszą inicjatywą oraz gorąco zachęcamy do uczestnictwa w „Lidze Dla Dzieci”.

„Liga Dla Dzieci” są to regularne rozgrywki piłki nożnej pomiędzy drużynami Firm, które przystąpiły do turnieju. Każda Firma patronuje dany Dom Dziecka, bądź też grupę dzieci z określonej dzielnicy dając im szansę na integrację, rozwój, efektywne spędzanie czasu. Do tej pory odbył się kilka sezonów, a w lidze uczestniczyło dotychczas 10 zespołów.

Dzieciaki są bardzo zaangażowane w rozgrywki i sprawia im to dużo radości. Cała otoczka (rozgrywki na „prawdziwym” boisku, profesjonale stroje, sędziowie, jedzenie po meczu) sprawia, że wydarzenie dla Dzieci jest wielkim przeżyciem i nie lada frajdą.

 

Rola Firmy, która tworzy własną drużynę polega na wsparciu Fundacji                        w zorganizowaniu dla swojego zespołu sprzętu sportowego oraz pokryciu kosztów dojazdów oraz potrzeb bieżących. W ramach uzyskanych środków, Fundacja zapewnia drużynie profesjonalne stroje piłkarskie z logiem Firmy sponsorującej (koszulka, spodenki, getry), piłki do gry, stożki treningowe oraz pozostały sprzęt sportowy zgodnie z ustaleniami i nakładami danej Firmy. Rozgrywki mają miejsce co dwa tygodnie.

Mamy gorącą nadzieję, że kolejny sezon turnieju będzie równie udany i dostarczy wiele radości z Państwa udziałem. Serdecznie zapraszamy!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz