Dzieciaki na meczu Lechii Gdańsk :)

 

 

Sobotni mecz, w którym Lechia mierzyła się z Cracovią zgromadził na trybunach ponad 25 tysięcy kibiców, w tym niemalże 6 tysięcy dzieci i młodzieży z Gdańska i okolic. Na ten mecz klub wspólnie z miastem przygotowali darmowe wejściówki dla wszystkich grup zorganizowanych. Jak widać odzew był duży, a my wspólnie z Lwami Północy  postanowiliśmy przygotować dodatkową rozrywkę, aby najmłodsi fani mogli aktywnie spędzić czas nim sędzia rozpocznie boiskowe emocje.
Zarówno na trybunie niebieskiej, jak i żółtej na dzieci czekały dmuchańce, z których mogli korzystać do woli przed meczem, jak i w jego trakcie. Tradycyjnie nasze atrakcje przygotowane w ramach Sportowych Festynow Dzielnicowych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a dzieciaki mogły naładować swoje akumulatory i pełne werwy swoim dopingiem także pomogły Biało-Zielonym zgarnąć 3 punkty i umocnić się na fotelu lidera Ekstraklasy.
Kolejny mecz, kolejne wielkie emocje i kolejne wielkie brawa dla całej drużyny! Młodzi, starzy, ci z niebieskie, ci z żółtej i zielonej – Cała Lechia Zawsze Razem!

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz