Zapraszamy do obejrzenia reportażu i dołączenia do działań fundacji „Obudź Nadzieję”

Witajcie! Dziś chcielibyśmy polecić Wam reportaż dotyczący naszego Domu dla kobiet z dziećmi, które uciekły z Ukrainy przed wojną. Choć budynek jest wciąż w trakcie remontu, już teraz oddano do użytku jedno piętro, które zapewnia 20 pokoi dla kobiet i ich dzieci. Fundacja nie tylko zapewnia schronienie, ale także wsparcie w poszukiwaniu pracy oraz opiekę psychologa.

Jednakże, aby zapewnić potrzebującym pełne wsparcie, potrzebne jest dalsze finansowanie remontu i utrzymania budynku. Ostatni rachunek za gaz, wodę, i światło wynosi 40 tysięcy złotych, a jeszcze pozostają dwa piętra do wykończenia. Dlatego fundacja potrzebuje naszej pomocy, aby kontynuować swoją pracę.

Jeśli chcecie pomóc, tutaj możecie znaleźć szczegółowe informacje dotyczące zbiórki znajdziesz w tym linku . Przyłączcie się do nas, aby pomóc kobietom i dzieciom, które uciekły z wojny, odzyskać nadzieję i szansę na lepsze życie.

To niezwykle ważne, abyśmy otworzyli swoje serca i udzielili pomocy potrzebującym.

Zapraszamy do obejrzenia artykułu z TVP 3 Gdańsk

https://gdansk.tvp.pl/68455115/dom-ktory-daje-nadzieje?fbclid=IwAR2xunKTtOJEDXTAVwribr1Ab2-YxsEWnF7IIqWmsyI895lOIR39On9hgns

Zapraszamy do przeczytania artykułu z „Gościa Niedzielnego”

https://gdansk.gosc.pl

Może Ci się również spodoba