Cześć! Jak pewnie zauważyliście, ostatnimi czasy zakasaliśmy rękawy i, z jeszcze większym zaangażowaniem, wzięliśmy się do pracy.

Cześć! Jak pewnie zauważyliście, ostatnimi czasy zakasaliśmy rękawy i, z jeszcze większym zaangażowaniem, wzięliśmy się do pracy. Świetnym przykładem naszych poczynań jest miniony tydzień. Rozpoczęliśmy w środę, dzień dziecka. Święto, które jest tak bliskie naszym sercom, celebrowaliśmy na Oruni, w przedszkolu nr 9; na Zielonym Trójkącie, w szkole podstawowej nr 69; oraz przy stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Widok masy uśmiechniętych, dziecięcych buziek uświadczył nas w przekonaniu, że to święto powinno trwać nieco dłużej niż jeden dzień. W piątek wzięliśmy udział w dwóch imprezach. Zaczęliśmy od wydarzenia w szkole podstawowej nr 16, na gdańskiej Oruni. Po południu zawitaliśmy w zespole przedszkoli nr 1 na Siedlcach. Zabawa i późniejsze sprzątanie trwały niemalże do zmroku, jednak nie zniechęciło nad to do tego, by z uśmiechem na ustach rozpocząć kolejny dzień. W sobotę i niedziele mogliście nas spotkać na Świecie Wolności, na placu trzech krzyży. Wystawiliśmy swoje stanowisko w jednym z namiotów, gdzie mogliście z nami porozmawiać, dowiedzieć się o obszarach i sposobach naszego działania, oraz posłuchać o ambicjach i planach na przyszłość. Ponad to w sobotę urozmaicaliśmy czas najmłodszym podczas imprezy na GOKF, oraz festynu przy zbiorniku retencyjnym Augustowska. Nasi wolontariusze mieli pełne ręce roboty, ale Wasze cudowne nastawienie dodaje skrzydeł większych, niż popularne napoje energetyczne. Niedziela, jak pewnie się spodziewacie, nie mogła przebiec spokojnie. Kolejny dzień i kolejne dwie imprezy. Z naszych usług mogliście korzystać podczas festynu przy ul. Bergiela, oraz na pikniku na Wyspie Sobieszowskiej .

Dziękujemy Wam za obecność na naszych wydarzeniach. Radość na Waszych twarzach i dobre słowo napędzają nas do dalszej pracy i pchają nas do przodu. Zachęceni minionym tygodniem, chcemy Was zaprosić na imprezy, które organizujemy podczas nadchodzącego weekendu. W sobotę możecie się nas spodziewać na festynach na Kokoszkach i Przeróbce. W niedziele zaś widzimy się w Parku Oruńskim. Już nie możemy się doczekać, do zobaczenia!

Może Ci się również spodoba