Dla firm

Jeśli znaleźliście się w tym miejscu strony oznacza to, że wznosicie swoje biznesowe działania na wyższy poziom. Gratulujemy serdecznie!

Firmy odpowiedzialne społecznie długofalowo osiągają zdecydowanie lepsze rezultaty, od tych, nastawionych tylko i wyłącznie na zysk. Działania charytatywne przynoszą im niepowtarzalne korzyści:

  • są wyznacznikiem wartości, z jakimi firma jest utożsamiana
  • przynoszą satysfakcję i budują w pracownikach poczucie, że dzięki pracodawcy, ich działania realnie wpływają na poprawę jakości życia dzieci ubogich i niepełnosprawnych w Gdańsku
  • okrywają firmę dobrą sławą i promują ją w pozytywnym kontekście
  • dają możliwość odpisania, od podatku, darowizn na rzecz Fundacji.
Dlaczego pomagać akurat nam? Skala potrzeb jest duża, podopieczni Fundacji Obudź Nadzieję to:
  • 100. mieszkańców sześciu placówek Gdańskich Domów Dla Dzieci
  • dzieci ze środowisk biednych, patologicznych z dzielnic: Orunia, Przeróbka i Stogi
  • dzieci ze szkół SP16 i SP61 (m.in. paczki świąteczne, na dzień dziecka i pomoc materialna uczniom)
  • 300. uczestników Klub Kibiców Niepełnosprawnych Lechia Gdańsk
  • kilkuset uczestników na organizowanych przez Fundację zajęciach i rozgrywkach sportowych

Co dla dzieciaków może zrobić, nawet bardzo mała firma?

Po 1. wspieraj Fundację marketingowo!

Możesz umieścić, na swojej firmowej stronie internetowej, informację o Fundacji wraz z linkiem do naszej strony WWW. Polub i śledź nasz profil na Facebooku, pomóż nam w promocji fundacyjnych wydarzeń i zbiórek. Niech Twoi Klienci, Partnerzy i Pracownicy dowiedzą się o Fundacji, która Budzi Nadzieję! 

Po 2. przekaż Fundacji firmowe gadżety!

Dla dzieci dorastających w bardzo biednych rodzinach lub domach dziecka nawet najdrobniejsze rzeczy potrafią zyskać status wyjątkowych. Zrób przegląd firmowych gadżetów, być może dysponujesz zapasem, którym się chętnie podzielisz? Być może Twoja firma, co roku zamawia pulę gadżetów, i tym razem powiększycie zamówienie z kategorii „dla dzieci” o 30 sztuk, które przekażecie Fundacji? 

Mile widziane gadżety firmowe dedykowane dzieciom, ale także: kalendarze zeszytowe i notatniki każdego formatu, długopisy, ołówki, przybory kreślarskie, cienkopisy i zakreślacze, karteczki samoprzylepne, papier w ryzach, parasolki, power banki, pamięć USB i inne, według uznania!  

Po 3. darowizny rzeczowe!

Jeżeli jesteś producentem / wytwórcą / dystrybutorem / właścicielem sklepu i możesz przekazać darowiznę w postaci swoich produktów zapraszamy do kontaktu! (Email: obudznadzieje@wp.pl) Gama działań Fundacji jest naprawdę szeroka, i z doświadczenia wiemy, że jest zapotrzebowanie na pomoc materialną każdego rodzaju…

Po 4. zaproś podopiecznych Fundacji na wycieczkę!

Pracujesz w ciekawym miejscu, a może Twoja firma zajmuję się czymś nietypowym? Zaproś podopiecznych Fundacji „na zwiedzanie” i zainspiruj dzieciaki do zdobywania wiedzy. Firmy i instytucje prowadzące, na terenie Trójmiasta, działalność rekreacyjno-rozrywkową, zachęcamy do przekazania darmowych wejściówek dla naszych podopiecznych (kina, teatry, aqua parki, muzea, parki rozrywki dla dzieci, itp.) Przedstawiciele gastronomii, właściciele restauracji i kawiarni uczynią miły gest zapraszając np. 10-cio osobową grupę dzieci, podopiecznych Fundacji, na smaczny obiad czy na sok i deser!

 

 

Posiadaczami Złotej Karty Fundacji Obudź Nadzieję jest grono najhojniejszych firm,
instytucji
oraz darczyńców indywidualnych, którzy wspierają naszych podopiecznych regularnie.
Wybierz kartę i pomagaj co miesiąć!

Karta Bursztynowa: 100 zł / miesięcznie

Zaangażowanie Twojej firmy, w skali roku, pokryje koszt udziału 36. dzieci w wycieczce do kina, teatru, muzeum, „na pizzę” lub na wydarzenie sportowe (mecze, żużel, hokej).

Karta Rubinowa: 300 zł / miesięcznie

Twoje przedsiębiorstwo zachęci dzieciaki do nauki, przekazując środki na sfinansowanie 15. nowych wyprawek szkolnych rocznie (plecak, piórnik, przybory, zeszyty).

Karta Szmaragdowa: 500 zł / miesięcznie

Wsparcie udzielone przez Twoją Firmę zaowocuje organizacją 2 turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży.

Karta Diamentowa: 1000 zł / miesięcznie

Jeśli znajdziesz się na szczycie Złotej Ligi oznacza to, że w ciągu roku Twoja firma sfinansuje tygodniowy obóz wakacyjny dla podopiecznych jednego z gdańskich Domów Dla Dzieci.


WSPIERAJ NAS REGULARNIE  ZŁOTĄ KARTĄ FUNDACJI OBUDŹ NADZIEJĘ !

 Fundacja Obudź Nadzieję
ul. Siennicka 4/2
80-758 Gdańsk

Nr Konta BZ WBK: 32 1090 1098 0000 0001 1150 3215

Masz pytanie albo chcesz zaoferować swoją pomoc? Daj znam znać!
Email: obudznadzieje@wp.pl
Marzena Gromada Sówka: 504 780 276

Mateusz Szerkus: 792 702 792