Darowizna

WSPARCIE FINANSOWE

Fundacja Obudź Nadzieję działa w całym Gdańsku skupiając wysiłki na pracy z dziećmi ze środowisk biednych, patologicznych, wykluczonych społecznie z Oruni, Przeróbki i Stogów. Dzięki finansowemu zaangażowaniu naszych Darczyńców i Partnerów skala działań Fundacji obejmuje różne formy wsparcia dla:

  • ok. 100 podopiecznych 6. placówek Gdańskich Domów Dla Dzieci i Domu Integracyjno – Rodzinnego
  • Dzięki Państwa hojności możliwe będzie dofinansowanie działań pedagogicznych, wyjazdów wakacyjnych, obozów sportowych, ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym, osób niepełnosprawnych, potrzebujących wsparcia i pomocy.
  • dzieci ze szkół SP16 i SP61 (m.in. paczki świąteczne, na dzień dziecka oraz pomoc materialna uczniom)
  • ok. 300 uczestników KKN Lechia Gdańsk. Klub Kibiców Niepełnosprawnych to projekt Fundacji,
    który organizuje udział niepełnosprawnych kibiców Lechii w meczach piłkarskich
  • kilkuset (w ciągu roku) uczestników dziecięcych zajęć i rozgrywek sportowych. Fundacja jest inicjatorem i organizatorem Amatorskiej Ligi Piłkarskiej „LOTTO LIGA Obudźndzieje” oraz Turniejów „Futbolowy Gdańsk„. Prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży na Oruni i Przeróbce (w ramach projektu Domu Sąsiedzkiego na Przeróbce „Bajkowy Świat”).

Wpłaty na rzecz dzieci dokonasz :

  • przelewem bankowym

Fundacja Obudź Nadzieję

Nr Konta: 32 1090 1098 0000 0001 1150 3215 

Jeżeli dokonujesz wpłaty z zagranicy:

Wpłaty w Euro:
IBAN: PL50109010980000000150431513
SWIFT Santander: WBKPPLPP

Wpłaty w USD:
IBAN: PL16109010980000000150431543
SWIFT Santander: WBKPPLPP

Nazwa banku: Santander Bank Polska S.A.
Adres banku: al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa
Kraj banku: Polska

  • szybkim przelewem internetowym
  • PayPal

Przekazaną kwotę odlicz od podatku!
Czytaj więcej: www.pit.pl/darowizny/

WSPARCIE RZECZOWE

     Co może się przydać? Wszystko co przydałoby się dzieciom i młodzieży, od urodzenia do 18 roku życia… Będziemy wdzięczni  za rzeczy używane i w dobrym stanie, ale prosimy także o przekazywanie rzeczy nowych, nieużywanych bo naszą misją jest budzić nadzieję. Na lepsze jutro. Naszych podopiecznych wychowujemy w przekonaniu, że wszechstronna praca nad sobą jest najlepszym sposobem na życie i przynosi najlepsze rezultaty. Prosimy o rzeczy nieużywane ponieważ możemy je przeznaczyć na np. prezenty urodzinowe czy świąteczne dla naszych licznych podopiecznych, dzieci z domów dziecka, niepełnosprawnych, ubogich. Znamy te dzieci, niektóre dłużej, inne krócej ale wciąż przekonujemy się, że warto robić dla nich jeszcze więcej. I należy to robić każdego dnia. Jeśli możecie wspierajcie nas regularnie! Przekazane rzeczy mogą również zasilić pulę nagród, w organizowanym przez nas, turnieju sportowym…

Potrzeb jest sporo, a nasze podpowiedzi darowizn rzeczowych to:
książki, zabawki, gry planszowe, ubrania (w tym odzież sportowa), obuwie, artykuły szkolne (zeszyty, kredki, cienkopisy, zakreślacze, notatniki, długopisy, ołówki, farbki, piórniki, plecaki) artykuły sportowe i rekreacyjne, kosmetyki dla dzieci i młodzieży, nowe lub używane (w dobrym stanie) laptopy, tablety itp.

W celu przekazania darowizny rzeczowej prosimy o kontakt: 792 702 792 / obudznadzieje@wp.pl