Odbyło się szkolenie profilaktyczne

Pracująca sobota – z dużą przyjemnością dzieliliśmy się wczoraj z trenerami i nauczycielami doświadczeniami w ramach PROGRAMU SZKOLENIOWEGO powered by (adT):
PROFILAKTYKA ULICY. DIALOG – JAK ZACZYNAĆ?
21.09-17.11.2018
Realizator projektu: Fundacja Obudź Nadzieję
Gdańsk

Rozpoczęliśmy programu szkoleniowy w ramach projektu:„Mistrzostwo Nosisz w Sobie – nasze decyzje drogą do Sukcesu. Futbolowy Gdańsk 2, dziedzictwo Euro 2012”.

„Profilaktyka ulicy. Dialog – jak zaczynać?” to szkolenie, ktore kierujemy przede wszystkim do trenerów sportowych oraz angażujemy rodziców.
Szkolenie dotyczy następujących tematów: profilaktyka uzależnień, współczesna młodzież i jej rozwój, funkcjonowanie mózgu, komunikacja i relacja dziecka z rodzicem. W procesie szkolenia poprzez transfer wiedzy i ćwiczenia uczestniczący w nim trenerzy będą przygotowani do zrealizowania autorskich zajęć z młodzieżą oraz ich ewaluacji.

Dziękujemy serdecznie uczestnikom za aktywność, zaangażowanie, a realizatorom za organizację spotkań oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 61 w Gdańsku za przyjęcie i udostępnienie sali i sprzętu..

Przed uczestnikami zadanie – realizacja autorskich zajęć, integracyjne szkolenie z udziałem rodziców oraz ewaluacja. W ramach programu szkoleniowego uczestnicy będą uczestniczyć w sesjach online w rama- ch OSO – Oddolnej Samopomocy Online.

Prowadzenie zajęć (adT): Beata Staszyńska-Hansen, Onno Hansen-Staszyński oraz gościnnie Radosław Nowak.

Projekt realizuje fundację Fundacja Obudź Nadzieję

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *