W tym tygodniu rusza PIŁKARSKA LIGA DLA DZIECI !!! :)

W tym tygodniu rusza PIŁKARSKA LIGA DLA DZIECI !!! 🙂

Mamy przyjemność poinformować że już w tym tygodniu rusza nasz liga dla dzieci z roczników szkół podstawowych.
Mamy 10 drużyn, które będą się dobrze bawić trenować i rywalizować w duchu prawdziwego sportowca!

„Liga Dla Dzieci” są to regularne rozgrywki piłki nożnej pomiędzy drużynami Firm, które przystąpiły do turnieju. Każda Firma patronuje dany Dom Dziecka, bądź też grupę dzieci z określonej dzielnicy dając im szansę na integrację, rozwój, efektywne spędzanie czasu. Do tej pory odbyło się kilka sezonów piłkarskich, w których uczestniczyło 10 zespołów.

Dzieciaki są bardzo zaangażowane w rozgrywki i sprawia im to dużo radości. Cała otoczka (rozgrywki na „prawdziwym” boisku, profesjonale stroje, sędziowie, jedzenie po meczu) sprawia, że wydarzenie dla Dzieci jest wielkim przeżyciem i nie lada frajdą.

Rola Firmy, która tworzy własną drużynę polega na wsparciu Fundacji w zorganizowaniu dla swojego zespołu sprzętu sportowego oraz pokryciu kosztów dojazdów oraz potrzeb bieżących. W ramach uzyskanych środków, Fundacja zapewnia drużynie profesjonalne stroje piłkarskie z logiem Firmy sponsorującej (koszulka, spodenki, getry), piłki do gry, stożki treningowe oraz pozostały sprzęt sportowy zgodnie z ustaleniami i nakładami danej Firmy. Rozgrywki mają miejsce co dwa tygodnie.

Mamy gorącą nadzieję, że kolejny sezon ligi dla dzieci będzie równie udany i dostarczy wszystkim wiele radości. Serdecznie zapraszamy!

Lista drużyn poniżej:

Brad
Fenestram
Lwy Północy
Wypożycz busa.pl
Gdańskie Autobusy i Tramwaje
VIVADENTAL
State Street
Pizzeria La Parma
Balta Spedycja Morska
Duch Service

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *